İlan Detayları

45 kere görüntülenmiş

ÇANAKKALE MERKEZ E YAKIN KÖY DE BULUNAN İZMİR ASFALTINA CEPHELİ, BOĞAZ MANZARASINA SAHİP, DENİZE MESAFESİ 1.200 METRE OLAN ARAZİ SATILIKTIR …. 34 DÖNÜM ARAZİLİ.

Ana Sayfa » İlanlar » Arsa İlanları » ÇANAKKALE MERKEZ E YAKIN KÖY DE BULUNAN İZMİR ASFALTINA CEPHELİ, BOĞAZ MANZARASINA SAHİP, DENİZE MESAFESİ 1.200 METRE OLAN ARAZİ SATILIKTIR …. 34 DÖNÜM ARAZİLİ.
5 MİLYON TL.
ÇANAKKALE / MERKEZE YAKIN KÖY / MERKEZE YAKIN KÖY
İlan No : 7063
İlan Tarihi : 27 Eylül 2018
Emlak Durumu : SATILIK
Emlak Tipi : ZEYTİNLİK ( BİR YIL ÖNCESİNE KADAR TAVUK ÇİFTLİĞİ İDİ )
Metrekare : 34.000 M2 ARAZİLİ.
Kimden : Emlak Ofisinden
Takas : Hayır

ÇANAKKALE MERKEZ E YAKIN KÖY DE BULUNAN İZMİR ASFALTINA CEPHELİ, BOĞAZ MANZARASINA SAHİP, DENİZE MESAFESİ 1.200 METRE OLAN ARAZİ SATILIKTIR …. 34 DÖNÜM ARAZİLİ.

 

ÇANAKKALE MERKEZ KÖYÜ

 

ARAZİ ALANI …. 34 DÖNÜM.

 

NİTELİĞİ …. ZEYTİNLİK.

 

AÇIKLAMA :

İNTEPE (ERENKÖY) DE BULUNAN ARAZİMİZİN İÇERİSİNDE YAKLAŞIK 450 ADET Cİ VARINDA ZEYTİN İLE YAKLAŞIK 1 YIL KADAR ÖNCESİNE KADAR TAVUK ÜRETİMİ YAPILAN ÇİFTLİK OLARAK KULLANILMIŞ 2 ADET TAVUK / PİLİÇ KÜMESLERİ VE 1 ADET BAKICI EVİ MEVCUT OLUP ŞU ANDA TAVUK ÇİFTLİĞİ FAALİYETİ DURDURULMUŞ VE TEŞKİ LATI KALDIRILMIŞTIR. ARAZİNİN SAHİBİ ŞU ANDA KÜÇÜKBAŞ HAYVAN BAKIMI YAPMAKTADIR. ALICI İSTERSE TEKRAR TAVUK / PİLİÇ ÇİFTLİĞİ İÇİN KÜMESLERİ DONATIP PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİDE YAPABİLİR. ARAZİNİN İZMİR ASFALTI NA CEP HELİ OLMASI DOLAYI SIYLA ARAZİ HER TÜRLÜ TİCARİ FAALİYET İÇİN PROJELEN DİRİLİP OTEL, MOTEL VE AKARYAKIT İSTASYONU GİBİ TESİSLER KURABİLİR. MEVKİSİ BU TÜR FAALİYETLERE UYGUN BİR MEVKİDİR.

 

SATIŞ FİATI…… 5 MİLYON TL. ( PAZARLIKSIZ SON FİAT TIR )

 

DİREK YER SAHİBİ İLE MUHATABIZ. SAHİBİ ARKADAŞIM OLUR.

KENAN GÜRSOY

GÜRSOY EMLAK OFİSİ ÇANAKKALE

http://www.canakkalegursoyemlak.com

0.532.297 22 52

İsim : Eklenmemiş
Telefon : 0.532.297 22 52
E-Posta Adresi : canakkalegursoyemlak1@hotmail.com

İlan Harita Bilgisi

Sitemizdeki Benzer İlanlar

İlgili Terimler :

Toplam

7

İlan

Toplam

52

İlan

Toplam

99

İlan

Güncel Emlak Haberleri

İSTANBUL ESENYURT DEVLET HASTANESİ YAKININDA 5.500 M2 TOPLAM KAPALI ALANLI VE DÜZ GİRİŞLİ BOŞ İŞ YERİ – MAĞAZA KURUMSAL FİRMALARA KİRALIKTIR. İSTANBUL ESENYURT DEVLET HASTANESİ YAKININDA 5.500 M2 TOPLAM KAPALI ALANLI VE DÜZ GİRİŞLİ BOŞ İŞ YERİ – MAĞAZA KURUMSAL FİRMALARA KİRALIKTIR. İSTANBUL ESENYURT DEVLET HASTANESİ YAKININDA BULU NAN 5.500 M2 TOPLAM KAPALI ALANLI VE DÜZ GİRİŞLİ, İÇERİ
İSTANBUL ÜSKÜDAR DA DENİZE / BOĞAZA SIFIR VE BOŞ DURUMDAKİ RIHTIMLI DENİZ YALISI SATILIKTIR …. 800 M2 ARSALI. İSTANBUL ÜSKÜDAR DA DENİZE / BOĞAZA SIFIR VE BOŞ DURUMDAKİ RIHTIMLI DENİZ YALISI SATILIKTIR …. 800 M2 ARSALI. İSTANBUL ÜSKÜDAR DA DENİZE / BOĞAZA SIFIR VE BOŞ DURUMDAKİ RIHTIMLI DENİZ YALISI SATILIKTIR …. 800